Binární opce demo účet zdarma

Demo účet či simulátor binárních opcí  je ideální způsob, jak si procvičit obchodování s binárními opcemi v reálném čase v obchodním prostředí bez riskování svých peněz. Jen hrstka binárních makléřů nabízí cvíční účty bez požadavku vkladu. V tabulce poskytujeme aktualizovaný seznam nejlepších binárních brokerů. Jednoduše se zaregistrujte pomocí svého emailu a svého telefonního čísla.

Následující binární brokeři poskytují účet binárních opcí zdarma. Jednoduše si založte účet zdarma u jednoho nebo více z těchto brokerů a získáte přístup ke zcela funkčnímu demo účtu kde můžete obchodovat opce v reálném čase. Při založení cvičního účtu zdarma musíte poskytnout vaše SKUTEČNÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, aby mohl zákaznický servis váš účet potvrdit (verifikovat pravost účtu).

Binární BrokerVíce informacíJazykMinimální vkladMin. suma na 1 obchodShodnocení vkladu v případě úspěšného obchoduNaše recenze brokera
iq option
Váš kapitál může být ohrožen!
anglicky$10$1až do 92%*

*max. suma která bude vyplacená v případě úspěšného obchodu.
IQ Option recenze

 

ETX Capital Binary – demo verze (pravdepodobně nejserióznější binární broker)

Jedna z prvních obchodních binárních platform na světe a troufnem si taky říct že i jedna z nejlepších! Londýnský broker ETX Capital funguje od roku 1963 a není tedy žádným nováčkem.

Výhody obchodování opcí s ETX Capital Binary :

 • velmi seriózní platforma která bez jakýchkoliv problémů vyplácí zisky již od roku 2010 (broker funguje v Londýne od roku 1963)
 • Regulace: Česká Národní Banka (link je tady), FSA Velká Británie, Cysec Cyprus
 • k dispozici  v českém jazyce s českou zákaznickou podporou přímo z Prahy!
 • velmi rychlé vyplácení zisků na účet obchodníka v porovnání s konkurencí
 • samozřejmostí je binární demo účet s veškerými obchodními funkcemi
 • vysoké uvítací bonusy pro nové obchodníky
 • návratnost v případe výhry až do výše 100%
 • obchodní signály poskytují zcela zdarma!
 • 30-sekundové opce
 • minimální výška investice na jeden obchod jen 10 dolarů / maximální investice až do výše 50 tisíc dolarů
 • $200 dolarů minimální depozit pro založení reálního účtu
 • tady si můžete přečíst naši rozsáhlou recenzi ETX Capital

 

Náhled demo binární platformy ETX Capital Binary

mobileNejprve vždy začněte obchodovat s demo účtem binárních opcí !

Konsenzus expertů vřele doporučuje, abyste s binárními opcemi nejdříve dostatečně dlouho obchodovali bez riskování svých peněz před tím, než začnete obchodovat naostro. Toho lze dosáhnout tím, že si založíte demo účty u makléřů binárních opcí, kteří vám poté umožní používat jejich obchodní platformy, na kterých najdete mnoho  obchodních analytických nástrojů . Také tím získáte možnost ohodnotit a porovnat obchodní platformy všech makléřů, které vás zaujmou. Zjistíte, že budou velice ochotní vám toto umožnit, protože poté mohou propagovat své příslušenství a služby s cílem vás přesvědčit, aby jste si u nich otevřeli live účet. Začít s live účtem můžete již s vkladem od $100.

binární opce demo účet

Nicméně, i když se tento nápad zdá působivý, obchodování na demo účtu se v některých ohledech výrazně liší od live obchodního účtu. Například při obchodování na demo účtu nebudete tolik psychicky a emocionálně traumatizováni, protože v riziku nejsou vaše vlastní peníze, a můžete tak zaujmout horlivější postoj. Naopak při live obchodování může dojít k nervy drásajícím situacím, zvláště pokud utrpíte několik ztrát po sobě.

Při obchodování na cvičným konte se například nemusíte obávat o udržení zůstatku na účtu, protože ho vždy můžete zdarma doplnit. Také můžete k obchodování s binárními opcemi přistupovat nebojácně, což může vést k vytvoření špatných obchodních návyků, jako je například nechat si pozice otevřené na neurčito. Zjistíte, že přenesení podobných zvyků do live obchodování rozhodně není dobrý nápad, protože byste mohly váš majetek vystavit nechtěnému riziku.
Měli byste se pokusit tyto problémy překonat stimulováním podmínek live obchodování v „practice“ módu tak přesně, jak je to možné. Použití 50 000 USD by například mohlo vést k nesmyslným výsledkům, pokud tato suma neodpovídá částce, kterou se chystáte použít při live obchodování. Naopak byste si měli vždy vybrat cvičný účet, který více reprezentuje hodnotu, kterou se při live obchodování chystáte použít. Pokud hledáte mnohem inteligentnější a sofistikovanější spůsob obchodování než jsou binární opce, doporučujeme Vám skusit si forex obchodování, které se v mnohém velmi podstatně liší od binárních opcí.

Upozornění na rizika:

Binární opce nesou riziko ztráty vloženého kapitálu, riskujte proto jen ty peníze, které si můžete dovolit ztratit.
Binární opce demo účet zdarma
4.5 (90%) 4 votes

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here