Binární opce demo účet zdarma

UPOZORNĚNÍ: Bohužel od 2.července 2018 Evropská unie zakázala obchodování binárních opcií pro obyvatele Evropské unie. 

Demo účet či simulátor binárních opcí  je ideální způsob, jak si procvičit obchodování s binárními opcemi v reálném čase v obchodním prostředí bez riskování svých peněz. Jen hrstka binárních makléřů nabízí cvíční účty bez požadavku vkladu. V tabulce poskytujeme aktualizovaný seznam nejlepších binárních brokerů. Jednoduše se zaregistrujte pomocí svého emailu a svého telefonního čísla.

Následující binární brokeři poskytují účet binárních opcí zdarma. Jednoduše si založte účet zdarma u jednoho nebo více z těchto brokerů a získáte přístup ke zcela funkčnímu demo účtu kde můžete obchodovat opce v reálném čase. Při založení cvičního účtu zdarma musíte poskytnout vaše SKUTEČNÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, aby mohl zákaznický servis váš účet potvrdit (verifikovat pravost účtu).

 


 

Nejprve vždy začněte obchodovat s demo účtem binárních opcí !

Konsenzus expertů vřele doporučuje, abyste s binárními opcemi nejdříve dostatečně dlouho obchodovali bez riskování svých peněz před tím, než začnete obchodovat naostro. Toho lze dosáhnout tím, že si založíte demo účty u makléřů binárních opcí, kteří vám poté umožní používat jejich obchodní platformy, na kterých najdete mnoho  obchodních analytických nástrojů . Také tím získáte možnost ohodnotit a porovnat obchodní platformy všech makléřů, které vás zaujmou. Zjistíte, že budou velice ochotní vám toto umožnit, protože poté mohou propagovat své příslušenství a služby s cílem vás přesvědčit, aby jste si u nich otevřeli live účet. Začít s live účtem můžete již s vkladem od $100.

binární opce demo účet

Nicméně, i když se tento nápad zdá působivý, obchodování na demo účtu se v některých ohledech výrazně liší od live obchodního účtu. Například při obchodování na demo účtu nebudete tolik psychicky a emocionálně traumatizováni, protože v riziku nejsou vaše vlastní peníze, a můžete tak zaujmout horlivější postoj. Naopak při live obchodování může dojít k nervy drásajícím situacím, zvláště pokud utrpíte několik ztrát po sobě.

Při obchodování na cvičným konte se například nemusíte obávat o udržení zůstatku na účtu, protože ho vždy můžete zdarma doplnit. Také můžete k obchodování s binárními opcemi přistupovat nebojácně, což může vést k vytvoření špatných obchodních návyků, jako je například nechat si pozice otevřené na neurčito. Zjistíte, že přenesení podobných zvyků do live obchodování rozhodně není dobrý nápad, protože byste mohly váš majetek vystavit nechtěnému riziku.
Měli byste se pokusit tyto problémy překonat stimulováním podmínek live obchodování v „practice“ módu tak přesně, jak je to možné. Použití 50 000 USD by například mohlo vést k nesmyslným výsledkům, pokud tato suma neodpovídá částce, kterou se chystáte použít při live obchodování. Naopak byste si měli vždy vybrat cvičný účet, který více reprezentuje hodnotu, kterou se při live obchodování chystáte použít. Pokud hledáte mnohem inteligentnější a sofistikovanější spůsob obchodování než jsou binární opce, doporučujeme Vám skusit si forex obchodování, které se v mnohém velmi podstatně liší od binárních opcí.

Upozornění na rizika:

Binární opce nesou riziko ztráty vloženého kapitálu, riskujte proto jen ty peníze, které si můžete dovolit ztratit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here