Jak koupit BITCOIN a jiné kryptoměny online v roce 2019 (podrobný český návod)

Bitcoin je digitální měna budoucnosti !! 

Existuje jen v elektronických peněženkách držitelů (tzv. E-wallet). Funguje již několik let, zpočátku byla doménou internetových fanatiků no do povědomí široké veřejnosti, která se začala zajímat jak koupit bitcoin až v roce 2018, kdy kurz této měny zaznamenal raketový růst a dosáhla neuvěřitelných 19000 dolarů!! Jednoduše řečeno, pro běžné platby na webu začali tuto virtuální měnu používat i normální lidé, ale také přitáhla pozornost spekulantů kteří zacítili možnost rychle vydělat.

Tato měna funguje bez zásahu a manipulace ze strany centrálních bank a vlád jednotlivých států světa. Právě toto je trnem v oku politiků a bankéřů. Nejprve se ji všemožně snažili zničit, ale když zjistili že to není možné, snaží se alespoň najít způsob, jakým by mohly držení této měny zdaněny. Všechny platby obcházejí banky, jsou realizovány přes nezávislé osoby tzv. Mineři takže pro státy je zatím nemožné vysledovat (snad kromě tajných služeb), co kdo za Bitcoin nakoupil a kdo drží kolik jednotek ve svých bitcoinových peněženkách.

Kurz této digitální měny kolísá téměř každý den, v podstatě je její kurz tvořen poptávkou a nabídkou

Vyzkoušejte si zdarma jak koupit Bitcoin přes eToro

Cena Bitcoinu

Cena této digitální měny kolísá každý den … ..

Kurz Bitcoinu se stanoví 24 hodin denně na základě poptávky a nabídky …

Například 8.6.2017 stál 1 Bitcoin: 1.00 BTC = 2796 USD

Cena za jednotku je vysoká, avšak nakoupit a následně prodat můžete jen zlomek jednoho Bitcoinu!

Předtím než si řekneme jak na Bitcoine vydělat, se ještě podívejme jak vlastně vznikají
Autor Bitcoinu stanovil pravidlo, že celkový počet Bitcoin nikdy nepřesáhne 21 milionů. Celkový počet tedy bude omezen, což je přesný opak dolarů nebo eur jejichž objem v oběhu se neustále zvyšuje čímž se vlastně defacto tyto měny znehodnocují. Jen pro úplnost uvedeme, že jednotlivé Bitcoin vznikají za pomoci složitých softwarů, a dolují jejich počítačoví fanatici, kteří si anglicky říkají říkají „miners“ tedy dobývací. Toto nás však vůbec nemusí zajímat pokud chceme na tom všem vydělat …

Jak koupit Bitcoin (BTC) a vydělat na jeho cenových výkyvech…

V podstatě dnes existují dva druhy lidí, kteří se serózní zajímají o Bitcoin.

Do první kategorie zařaďme lidí, kteří chtějí koupit Bitcoin na zaplacení nějakého zboží nebo služby anonymně na webu, tito hledají jak koupit fyzicky Bitcoin to znamená že budou potřebovat nějakou elektronickou peněženku a burzu kde je nejdříve nakoupí.

Pojďme se ale bavit více o lidech, kteří chtějí koupit BITCOIN (tedy nákup a následný prodej když cena poroste) s cílem ne vlastnit, ale vydělat na neustálých rozdílech ceny. Nazvěme tyto lidi obchodníky nebo trejdermi. Dnes existuje více platform, přes které můžete zcela jednoduše obchodovat tuto virtuální měnu, ale i jiné kryptoměna než Ethereum, Litecoin, DogCoin a jiné.

Pojďme se podívat jak rychle obchodovat Bitcoin přes největší online obchodní platformu na světě přes eToro.

eToro je něco jako Facebook ale pro investory kteří se mohou navzájem kontaktovat, sledovat své obchody a kopírovat je jeden od druhého a to dokonce automaticky! To znamená pokud najdete zkušeného obchodníka, který vydělává na výkyvech ceny Bitcoinu, můžete nechat eToro platformu aby automaticky prováděla obchody za Vás. Můžete tak vydělávat přičemž nemusíte sledovat trhy a dělat žádné analýzy. Na síti je v současnosti přes milionu aktivních obchodníků, takže výběr je dost velký. Platforma umožní realizovat i samotné obchody na finančních trzích akcií, forexu, zlata, stříbra, ropy a nejdůležitějších burzovních indexů.


Jak koupit BITCOIN zcela bezpečně a nenechat se podvést:

První alternativa: Návod jak postupovat pokud chcete hned investovat do BTC:

 1. Otevřete si cvičné demo konto zde (vložit peníze si můžete kdykoliv později)
 2. Po nalogování se, si změňte jazyk (většina si nastaví zřejmě angličtinu protože slovenský ani čeština zatím nefunguje)
 3. Na horní liště klikněte na Obchodní trhy >> Krypto
 4. Následně si zvolte Bitcoin BTC / Ethereum a otevře se vám okno s cenovým grafem kde vidíte vývoj ceny. Dole je tzv „Kanál“ kde jsou diskuse ohledně vývoje ceny od různých investorů. Můžete diskutovat a vidíte jaký je tržní sentiment, zda ostatní prodávají nebo nakupují. To je velmi důležité pro rozhodování !!
 5. Pokud chcete investovat klikněte INVEST a zvolte částku kterou chcete investovat
 6. Bitcoin tímto kupujete do peněženky přímo na platformě eToro,
 7. Na závěr upozornění: Pozor toto není investiční poradenství, jen popis toho jak funguje platforma eToro !! Investování je rizikové, a proto investujte jen s částkou kterou můžete ztratit! 65% retail obchodních účtů je ve ztrátě při obchodování s tímto poskytovatelem. 

Druhá možnost: Můžete investovat přímo do fondu na eToro, který investuje do nejznámějších kryptomien (v současnosti BTC a Ethereum)

 1. Po otevření cvičního účtu si klikněte v levém rohu na Invest in CopyFunds kde se zobrazí všechny spravované fondy na síti do kterých můžete investovat.
 2. Zvolte Market CopyFunds a následně CryptoCurrency
 3. Následně kliknľte na INVEST kde si vyberte $ 100, $ 200, $ 500 nebo si dejte „Enter Custom Amount Below“
 4. Chcete-li použít fiktivní peníze a učit se jak to funguje klikněte nahoře na „USE VIRTUAL MONEY
 5. Minimální částka k investování do fondů je nastavena na $ 5000
  Na závěr upozornění: Pozor toto není investiční poradenství, jen popis toho jak funguje platforma eToro !! Investování je rizikové, a proto investujte jen s částkou kterou můžete ztratit!

 

jak koupit bitcoin

Jak koupit BITCOIN a jiné kryptoměny online v roce 2019 (podrobný český návod)
4 (80%) 1 vote

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here